Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más adataival kaptam meg az...

Más adataival kaptam meg az év végi bizonyítványomat. És nincs TB-m, pedig nappali tagozatos diák vagyok. Kérlek mondjatok valami szabályt erre, hogy mit kell tennie ilyenkor az iskolanak. Csak hogy ne tudjanak semmivel átverni, vagy lekoptatni. ?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy más adataival? Visszavitted, szóltál, és? És hogyhogy nincs TB-d? Az lehetetlen, ha be vagy iratkozva, benne vagy a tanulói létszámban.
2014. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kb 3 hete voltam orvosnal es ott mondtak hogy nincs TBm. Bementem a suliba hogy kerjek iskolalatogatasit amit bevihetek az oephez es azt mondtak hogy nem adhatnak nekem iskolalatogatasit mert nem vagyoj benne a kozponti nyilvantartasban. De megigertek hogy kivizsgaljak az ugyet es megoldjak.

A bizonyitvanyomat pentek delutan kaptam meg. Akkor csak a jegyeimet neztem es csak este otthob vettem eszre hogy minden adat a nevemen kivul teves. Masnap reggel felhivtam az ofot aki azt mondta hogy azert nincs TBm mert esti tagozatra vagyok beirva (nappali tagozatra jelentkeztem ev elejen es nappalira is jartam egesz evben) es meg fizetnem is kene ezert.

Es azert vagyok estire irva mert elmultam mar 21

(19 vagyok)

2014. jún. 14. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez valami szemét magániskola? A Kormányhivatal Oktatási Főosztályán jelentsd fel őket, de azonnal! Ezek köztörvényes bűnözők! Nehogy annyiban hagyd, mert még az érettségid is veszélybe kerülhet, ha nincsenek rendben az adataid. És persze a TB, ami szintén elengedhetetlen. Ma írj egy levelet a Kormányhivatalnak, és hétfőn add fel ajánlottként.
2014. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kormányhivatal Oktatási Főosztálya a megoldás amit előző írt. Bemész ügyfélfogadáskor és elmondod...kéred hogy jegyzőkönyvet vegyenek fel az elhangzottakról. Kötelesek kivizsgálni az ügyedet.
2014. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akkor is ezt tegyem ha holnap megyek be elintezni ezt?

Szoval mire kivizsgalnak addigra lehet hogy mindent elinteznek

2014. jún. 16. 09:30
 6/7 reptoid ***** válasza:
Persze... Ezek után még bízol bennük?
2014. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bizok bennuk kicsit sem. Akkor igy fogok tenni. Koszonom a valaszokat :)
2014. jún. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!