Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen eredményekke...

Szerintetek ilyen eredményekkel kell tartanom attól, hogy nem vesznek fel az ELTE Programtervező Informatikus államilag támogatott karára?

Figyelt kérdés

Van egy középszintű matekom, ami 91%-os lett és van egy informatika alapismeretek érettségim, ami 60%-os lett,de ehelyett idén leérettségizek közismereti infóból, ami várhatóan 70-80% közé fog esni. És semmi többlet pont.

Tavaly 305 pont volt a ponthatár, és nekem most legalább 320 pontom lesz. Csak azért kérdem, mert ha nem vesznek fel fogalmam sincs mit kezdek az életemmel és rohadtul félek. :D És elég szánalmasnak tartom, hogy itt gyakori kérdéseken idegen emberek véleménye alapján próbálom magamat megnyugtatni.



2014. jún. 15. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra, hogy felvesznek-e nem tudom válaszolni.


Programtervező informatikus szakon nagyon sok matematika van, amihez jó, ha 91%-os lett az érettségi. Nem írtad tudsz-e programozni, de azt javasolnám, hogy anélkül ne menj oda. Első félévben van egy programozós tárgy, ahol C++ nyelven tanultok programozni. Ezt nyáron mindenképp tanulmányozd át, érdemes a Code::Blocks-ot letölteni hozzá. De azért a matetok is gyakorolhatod.


Azért írtam, hogy mi vár rád az egyetemen, mert írtad, ha nem vesznek fel, akkor nem tudsz hova menni, így gondolom a bejutás mellett a bennmaradás is ugyanolyan fontos számodra.

2014. jún. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudok programozni egész jó dolgokat írtam már, amihez azért nem kevés matek kellett, bár én a Delphit használom, de ez igazából mindegy. Tulajdonképpen nem is álmom az, hogy bejussak, csak ha nem jutok be az sok-sok bonyodalmat szülne... Viszont magától az egyetemtől nem tartok, szerintem állni fogom ott a helyemet.
2014. jún. 15. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Eltefeszten azt mondták, hogy szerintük max 330 lesz a ponthatár. De ezek csak szubjektív tanulói vélemények.
2014. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!