Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leendő nyolcadikosok! Ti már...

Leendő nyolcadikosok! Ti már várjátok a sulit, hogy aztán év végén ballaghassatok?

Figyelt kérdés
Én most ősszel megyek nyolcadikba, hát már vàrom :) Tök furi,mert emlékeszem amikor nemrég lettünk felsősök, most meg már csak 1 évünk van általánosból. :O Első félévbe hajtani kell a jó jegyekért meg felvételi, de utána lazítunk, és azt csinálunk amit akarunk, a tanárok se tehetnek velünk semmit :) De legjobban már a ballagást várom :) Ti hogy vagytok vele, akiknek még 1 éve van általánosból, mint nekem?
2014. jún. 16. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én most fogok ballagni pénteken de azért le irom :-).

Mi nagyon vártuk (bár összetartó osztály vagyunk) de az osztály kirándulás mindent elárult pl.hiányozni fogunk egymásnak. Én vártam a ballagásomat főleg most az új sulit befogadnak nem fogadnak?! Jó lenne megtudni de a jővőbe nem látok :-( :-D szoval nehéz elhini hogy mostmár vége mert pár éve még nem ez volt...szoval lehet hogy neked is ez lesz hogy hiányozni fognak :-) de lehet hogy egy suliba mész a bnőidel ( de én egy vonatal) :-) szoval

2014. jún. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok szoval jo hajtást :-D csak telon fére nyomtam :-/
2014. jún. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Hát, amelyik gimibe megyek, oda nem jön senki hála a jó égnek, az osztály-és évfolyamtársaimmal kevéssel vagyok jóba, velük majd tartom a kapcsolatot a többi gyökér meg nem fog hiányozni. :D
2014. jún. 17. 10:19
 4/11 A kérdező kommentje:
És köszi nagyon fogok hajtani! :)
2014. jún. 17. 10:20
 5/11 anonim ***** válasza:
"a tanárok se tehetnek velünk semmit" Azért vigyázz, még megbuktathatnak, szaktanárit, igazgatóit adhatnak. Ha tényleg nem szereted a sulid, az osztályod, akkor ne ezen csússz már el :D Csak tanácsként írom.
2014. jún. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK.:D
2014. jún. 17. 17:24
 7/11 anonim válasza:
Én már várom :D!Már várom,hogy itt hadjam ezeket a györkér osztálytársaimat és elmenjek egy remélem jobb és szebb suliba ahova normális emberek járnak.Én már várom a felvételit,ha tehetném már holnap mennék suliba......Mondjuk lehet a végén pofára esek és nem vesznek fel abba a suliba,ahova akarok menni,de ez is benne van a pakliba...Tök jó,hogy már mi vagyunk a legnagyobb gyerekek a suliba és felnéznek ránk!Remélem :D.Az év végi bolond ballagás se lehet rossz :D!Kitartás :)
2014. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7-es, én is így gondolom! :)
2014. júl. 28. 21:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon várom.Az osztálytársakkal nagyon jóban vagyunk.Nagyon hamar elment ez a 8 év,mintha csak most lettünk volna elsősök és most kezdtük volna az ötödiket.Sok új barátot ismertünk meg,tanárokat,akiknek az órái,vagy a fegyelmezése,megszokott kisebb büntetései nélkül furcsa lesz majd.Az osztályból sokan készülünk egy gimibe.Először szerintem olyan lesz mint ötödikben:mi leszünk a legkisebbek,de ha végzősök leszünk felnéznek majd ránk ahogy mi is a volt nyolcadikosokra és ahogy majd ránk is fognak szeptembertől.A volt nyolcadikosoknak azért felvételi után is kellett tanulni,és sok dolgot bíztak rájuk:ötödikeseknek ők rendezték a gólyaavatót,farsangi buli,vetélkedők,és utolsó héten tanár-diák meccsek,emellett ballagási próba is.
2014. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én nagyon várom már a sulit. Mármint magát a sulit nem, hanem igazából hogy vége legyen ennek a nyolc évnek. ( nekem is 1 évem van még) Akikkel jóba vagyok, azokkal később is igyekszem majd tartani a kapcsolatot, de az osztály nagy részével nem voltam/ vagyok túl jóba. Most nyáron 2-3 emberkén kívül nem találkoztam senkivel... Gondolhatod, nagyon összetartó osztály vagyunk... A ballagást várom én is legjobban :) :)
2014. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!