Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne a jobb? (ápoló)

Mi lenne a jobb? (ápoló)

Figyelt kérdés

Ha férfi létemre ápoló szeretnék lenni akkor azt egyetem jó végezni vagy okj-s formában?

Később ha külföldön gondolkodna az ember akkor mennyire számít sokat ott, hogy hol végeztem?

Angolból már van középfokom most németből akarnék csinálni.

20 éves vagyok. 24 évesen végeznék egyetemmel egyébként, ugyanennyi idősen meglenne a németem és lenne 2-3 év itthoni munkám is már.



2014. jún. 17. 14:48
 1/1 Misa-chan55 válasza:

Hát én nővér vagyok és attol függ hogy milyen helyen szeretnél dolgozni.

Sokat számít mert ott sokkal keményebbek az elvárások.

Ha már ilyen jól megy az angol akkor azt folytasd és ha elvégzed az egyetemet közben keresel annyit hogy kint elkezdj élni akkor minden rendben. Jobban vennék ha egy egyetemet látnának az önéletrajzodon mint egy OKJ-s képzést de itt Magyarországon eléh az is egy jó munkahelyért.:)

2014. jún. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!