Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jó tanácsok angol előrehozott...

Jó tanácsok angol előrehozott szóbeli érettségire? (Középszint. )

Figyelt kérdés

Holnap megyek vizsgázni, az írásbelim 4es lett. Viszont ma voltam bent a suliban, és nagyon ijesztő! :O Eddig eszembe se jutott a dolog, de most nagyon ráparáztam!


Van valakinek valami jó tanácsa? Tapasztalata? Ötlete? Nem szeretnék felsülni! :/



2014. jún. 18. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélni, beszélni. Ne érd be azzal, hogy válaszolgatsz a tanárnak, legyél kezdeményező.
2014. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj, ha 4es lett az írásbelid, garantáltan nem fogsz felsülni. A tanárok kedvesek lesznek, ebben biztos vagyok. Tapasztalat, hmmm, középszinten egyáltalán nem nehéz, azt hiszem, ott is van képleírás, ott próbálj mindent mondani, ami eszedbe jut a képről, a lényeg, hogy beszéljbeszéljbeszélj.:))

Nyugiii, minden rendben lesz, és ne hagyd, hogy átragadjon rád a tömegpánik, mert kegyetlenül le tud blokkolni, holott felesleges.:) Évközben hogyan készültél rá, egyedül?

Majd írd meg, hogy sikerült, sok sikert! :)))

2014. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Attól rettegek hogy nem fogom megérteni amit a tanár kérdez. Van egy olyan része ahol kérdéseket tesz fel, van egy szituáció meg egy képleírás. Meg hogy nehogy olyan témát kapjak amiről még magyarul sincs sok gondolatom.... :S

Évközben órán gyakoroltunk rá, de a kisérettségiről lemaradtam, ill a szóbeli részéről így sajnos most fogom először csinálni. :S


Pont ez volt a baj ma is. Nem volt semmi gond , míg meg nem láttam az osztálytársaim rémült ábrázatát... És kész belém nyilalt hogy rám is ez vár....

Megírom majd, hogy hogy sikerült. :)

2014. jún. 18. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

"nehogy olyan témát kapjak amiről még magyarul sincs sok gondolatom"

Én is ettől féltem, mikor nemrég szintemelőztem, de hidd el, mindenről van véleményed, csak az a lényeg, hogy meg tudd fogalmazni.:) Remélem, nem volt semmi baj.:)

2014. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!