Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne esélyem...

Szerintetek lenne esélyem arra hogy állatorvos legyek?

Figyelt kérdés
Most érettségizek és már gyerekkorom óta állatorvos szeretnék lenni de még 9.-ben lemondtam róla mert a kémia nem volt az erősségem de most viszont nagyon megbántam hogy nem küzdöttem. Szerintetek sikerülne nagy akarattal az emelt biosz és kémia érettségi? Ha felvennének akkor eltudnám végezni?

2014. jún. 18. 17:58
 1/3 anonim válasza:
Szia. soha nem késő. Ha szeretnéd csinálni és érzel magadban erőt , hogy a hivatás minden jó és rossz velejárójával együtt a hivatásoddá váljon akkor vágj bele! Küzdeni kell azért amit igazán szeretnél de pont ettől lesz igazán a tiéd! Sok sikert :)
2014. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*hogy a munka minden....* Valahogy félresikerült :)
2014. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem mostani kérdés, de végül megpróbáltad kedves kérdező? :D
2018. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!