Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvehetnek így...

Kokusz66 kérdése:

Szerintetek felvehetnek így Gimnáziumba? Vagy már nincs esély rá?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 7. évem, de sajnos nagyon rossz lett az év végim. 3,6 lett az átlagom. Ha belehúznák nyolcadikba és jó lenne a felvételim akkor még lenne esélyem? Egyébként eddig soha nem volt 3masnál rosszabb jegyem, csak ezt az évet elrontottam...Szegedre a Deák Ferenc Gimnáziumba szeretnék tovább tanulni.:)

2014. jún. 18. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esély? Még a központit se mírtad meg.
2014. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helyesen: Belehúznék , nem pedig belehúznák!!!


Először ezt tanuld meg. De mivel még központit sem írtál bármi lehetséges.

2014. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges,a mai központi középfokú felvételi rendszerben minden lehetséges,jó és rossz egyaránt.Nem hallottam még arról a szegedi suliról,de gimnáziumba 4.2,de inkább 3 alatt nincs esélyed,így tanulj majd 8.ba.Oda kell központi? Ha igen,gyakorolj rá sokat,hogy min.legyen 65-70 pont.Ha nem kell központi,a tanulmányi átlagra kell jobban ráhúzni.
2014. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!