Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esély arra, hogy felveszne...

Van esély arra, hogy felvesznek egy gimnáziumba ha fellebbezek?

Figyelt kérdés
Elsőnek jelöltem az 1.ker Petőfi Sándor Gimnáziumot.Ma láttam,hogy nem vettek fel,eléggé magam alatt vagyok mert nagyon szerettem volna ha sikerül. Nem voltam egy jó tanuló (erős 3-mas). De mindennél jobban ide szerettem volna járni (még mindig) és nem adom fel a reményt,hogy valahogy felvegyenek. Arra gondoltam,hogy miután megkapom a levelet fellebbezhetnénk,vagy bemehetnénk az igazgatóhoz beszélni. Van esélyem így bekereülni szerintetek?
2014. ápr. 18. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
protekció az istene
2014. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
protekció mi?
2014. ápr. 18. 23:24
 3/9 anonim válasza:
Próbáld meg, anno az én gimnáziumi osztályomba is járt pár gyerek, aki ezen a módon került be.
2014. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Simán be lehet úgy kerülni,de vigyázz,egyik barátnőmet nem vették fel biosz tagozatra(nem ez a suli),és 35en bekerültek csont nélkül,a maradék 78 emberből 72 felebezett....:DD Nekem a mostani sulimba azt mondták,hogy aki felebezik,azt 80%,hogy fel is veszik.Bár látod,ez attól is függ,hányan felebeznek,azok hányas tanulók,milyen lett a központijuk,illetve hányadikok voltak az ideiglenesen.Ismerősöd nincs ott? Egyébként nem akarlak megbántani,de gimnáziumba nem 3-massal szoktak menni...
2014. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kis protekcióm van a Petőfiben. Az egyik gyerekkori ismerősöm lánya meg a fia oda járt,és sok tanárral jóban van. Ő segít még szerintem. Hát nagyon örülnék ha felvennének. Azt tudjátok,hogy ha fellebbezéssel bekerülök akkor arra a tagozatra kerülök ahol ideiglenes sorrenden voltam (általános tagozat).
2014. ápr. 19. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Felebezéssel oda fogsz bekerülni,ahova be adtad a jelentkezésed.
2014. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok,hogy miután majd fellebeztünk kb.mikor kapok értesítést,hogy most akkor felvettek-e vagy sem?
2014. ápr. 22. 18:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Még valami a fellebezésbe körülbelül mit kell írni vagy valami példát tudnátok mondani,most csinálunk ilyet először és aki tudja vagy tapasztalta tudna mondani pár dolgok,hogy kb mit írjunk vagy miről?
2014. ápr. 22. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvettek? :)
2014. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!