Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2015-ben a választott tantárgy...

Bratilla kérdése:

2015-ben a választott tantárgyam lehet az etika, ha azt csak 1 évig tanultam?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Érettségizni olyan tárgyból lehet amit legalább 2 éven keresztül tanultál. De ettől függetlenül mehetsz belőle érettségizni, csak előtte kell tenned egy osztályozó vizsgát. (annak mikéntjét a szaktanárodtól kérdezd:))
2014. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A válasz rossz, már évek óta próbáljuk irtani ezt az urban legendet...


Érettségizni abból a tárgyból lehet, aminek a rád vonatkozó tantervi követelményeit teljesítetted. Tehát ha neked egy év etika van előírva abban az iskolában, akkor érettségizhetsz belőle egy év után.

2014. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, saját tapasztalatból írtam, engem filozófiából nem engedtek volna érettségizni, ha nem csinálok osztályozót, holott a suliban csak 1 év filót írtak elő..
2014. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mikor volt? Ugye tudod, hogy 2005 óta egy teljesen más érettségi rendszer van?
2014. jún. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez 2012ben volt. és igen, feltűnt hogy más a rendszer...
2014. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor téged átejtettek. Ahogy mondtam, ez egy urban legend, és úgy látszik, sok helyen a tanárok is rosszul tudják. A vizsgaszabályzat viszont egyértelmű!
2014. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!