Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik tantárgyat érdemes...

Melyik tantárgyat érdemes választani?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok,most vagyok túl az 1.éven.Tudom még 3 év múlva lesz az érettségi,de ha jól tudom az én korosztályomnak kell egy természettudományos tantárgyból érettségizni.A kérdésem az lenne,mivel én földrajzból érettségiznék,hogy egyáltalán az természettudományos tantárgynak felel meg,vagy másnak hívják?Egyáltalán lehet belőle így érettségizni?Kémia,fizika nem az erősségem.
2014. jún. 19. 15:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondolkozom az infón,de az matek,s az se az erősségem,vagy az könnyebb?
2014. jún. 19. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
az informatika nem számít természettudománynak, ha jól tudom.
2014. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

természettud. tárgy:


biosz, kémia, föci, fizika

2014. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát... nálunk mivel infóuli vagyunk így vagy egy természettudományi (biosz, fizika, kémia, földraj) vagy informatika. De gondolom minden suliba más. Amilyen szakon vagy az lehet még a természettudományiak helyett.
2014. jún. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2014. jún. 19. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Az informatika nem minősül természettudománynak, DE nem kell természettudományból érettségizni!!! A lényeg a 4 kötelező és egy választott tantárgy. Amivel sokan keverik az a továbbtanuláshoz számító évvégi jegyek. Na oda kell természettudomány.


oktatás pont hu gyik első kérdése.


[link]

2014. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!