Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tantárgyat érdemes...

Milyen tantárgyat érdemes ötödik érettségi tárgynak választani annak, akinek a továbbtanulás céljából édes mindegy, mert az alap kötelező érettségi tantárgy bármelyikét elfogadják?

Figyelt kérdés
Tudom válasszak olyat, ami könnyen megy, vagy alapból könnyű. de mégis ha semmi ötletem nincs mit válasszak akkor érdemes egy társadalomismeret, etika, média, akár informatika érettségit letenni? Ezek közül, melyiket a legkönnyebb megcsinálni ?

2014. jan. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
földrajz
2014. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak annyi igényed van magaddal szemben, hogy legyen egy kettesed bármiből, akkor ez mind könnyű.

Ez persze nem azt jelenti, hogy nulla tanulással adják. Akkor nem lenne szükség érettségi vizsgára.

2014. jan. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kitűnő tanuló vagyok, a kérdésemet csak amiatt tettem fel, mert nem tudom mit vegyek fel választottnak..
2014. jan. 29. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha kitűnő vagy, akkor szerintem neked kell jobban tudnod, hogy ezek közül melyik megy _neked_ könnyen.

Én ezek közül egészen biztosan az informatikát választanám, mert nekem az a könnyű, de ettől még nem biztos, hogy neked is.

2014. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!