Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csinálhatok "csak úgy" érettsé...

Csinálhatok "csak úgy" érettségit? Azaz abbahagytam az iskolát, de érettségizni szeretnék, egyénileg felkészültem. Van rá lehetőségem, hogy leérettségizzek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Akár 40 évesen is érettségizhetsz de iskolát csak a tankötelezettség után hagyhatod abba.


És aszem az első után már fizetned kell.

2014. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felnőtt korodban is csak úgy érettségizhetsz, hogy végigcsinálod előtte a sulit csak ott van esti, meg talán rövidebb is valamivel. viszont kérhetsz a suliban egyéni tanrendet vagy lehetsz magántanuló, ha van valami jó indokod
2014. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most mennyi idős vagy?

Estire nem tudsz járni?

Mert ott felkészítenének az érettségire

2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor hagytad abba az iskolát?

Hányadik év után?

2014. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan az "abbahagytam az iskolát"? Milyen iskolatípusból, milyen évről van az utolsó lezárt bizonyítványod?
2014. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
18 éves koromban, 11. évfolyam volt az, amit abbahagytam.
2014. jún. 21. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Be kell fejezned a 11-12. évfolyamot egy felnőttképző iskolában, ez mehet egy év alatt összevonva is, ha megerőlteted magad, de nem könnyű. Utána érettségizhetsz.
2014. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!