Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanuljak meg mindent érettségi...

Tanuljak meg mindent érettségire vagy mindenből egy keveset?

Figyelt kérdés
Estin csinálom a sulit és jövőhéten szóbelizek. föciből pl van vagy 40 tételem, nem tudom hogy ilyenkor jobb mindent megtanulni vagy elég ha mindenből megtanulok egy keveset hogy mindenhez hozzá tudjak szólni. Mit tanácsoltok?
2014. jún. 20. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire szeretnél jó eredményt. Én is most szóbeliztem és a felvételi pontok miatt szükségem volt a közel max. pontos szóbelikre, ezért mindet viszonylag alaposan megtanultam. Ha nem számít a %, akkor elég, ha mindről tudsz pár mondatot.
2014. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a kevés ne 2 mondat legyen, de természetesen nem kell bedarálni az egészet, ha annyira nem számít az eredmény. Én rövidített tételekkel vizsgáztam le 4-esre kb. mindenből, igaz jó volt az elnök is
2014. jún. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!