Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mivel a kormányhivatal által...

Mivel a kormányhivatal által emelteztem, így az érettségi bizonyítványt egy eredményhirdető értekezleten vehetem át. Erre milyen ruhába kell menni (f)? Aki volt már ilyenen, elsősorban tőle kérdem.

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 20:04
 1/4 reptoid ***** válasza:
Én utcaiba mentem, mindenki abban volt.
2014. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én pénteken voltam az eredményhirdetésen, és a megjelentek nagy része utcai ruhában volt, míg páran ing, sötét nadrág. Magam részéről felvettem egy fehér, csinosabb felsőt és egy fekete, szintén ünnepibb hatású nadrágot.


Nálunk megjegyezték, hogy külön köszönet azoknak, akik az alkalomhoz illően öltöztek fel és tisztelték meg őket.

2014. jún. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok még:


De mivel te fiú vagy (ugye? :D) így szerintem egy ing és fekete nadrág rendben van. Ugyanúgy, mintha mondjuk iskolai rendezvényre készülnél.

2014. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, hogy megtiszteltetek a válasszal. :)


Sokat segítettek. :)

2014. jún. 24. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!