Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előre lehet hozni az érettségi...

Előre lehet hozni az érettségit őszre?

Figyelt kérdés

Én mind idáig úgy tudtam, hogy nem lehet. Viszont ezeket a cikkeket elolvastam, és számomra az derült ki belőlük, hogy előre lehet hozni. Ezek frissebb cikkek, mint azok, amelyek azt mondják ki, hogy nem hozható előre őszre az érettségi.


Először ezt találtam meg:

[link]


Utána a tanév helyi rendét is megtaláltam:

[link]


Ti hogyan értelmezitek? Én nagyon örülnék annak, ha mégis előre lehetne hozatni!!! :)



2014. jún. 24. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hibát követtek el az eduline-nál (nem is hivatalos minisztériumi hírforrás), nem kellett volna az előrehozott érettségire vonatkozó olvasói kérdés alá válaszként betenni az őszi érettségi időpontokat. Van őszi érettségi, de az nem azt jelenti, hogy előrehozott is van. Minden más típus igen. Ez a szűkszavú cikk erről nem beszél.
2014. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már kezdtem kicsit reménykedni, de úgy tűnik hiába. Egyébként én is az olvasói kérdésre adott válasz miatt hittem azt, hogy mégis lesz előrehozott érettségi. Mindenesetre köszönöm, így már minden világos!

2014. jún. 24. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Tavaly megszűnt(ették) sajnos
2014. jún. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Eduline sajnos nem először bizonyul megbízhatatlannak (azaz ír hülyeséget), ami azért baj, mert sokan fenntartások nélkül hiteles forrásnak tekintik. Előbb-utóbb rájönnek, hogy nem az.
2014. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is azt hittem, hogy megbízható oldal.. :/
2014. jún. 25. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!