Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Májusra össze lehet hozni egy...

Májusra össze lehet hozni egy 80% feletti emelt szintű biológia érettségit magántanár nélkül, úgy, hogy ezen a héten már elkezdek rá tanulni? A jelenlegi tudásom kb a semmivel egyenlő.

Figyelt kérdés

Ha egyes részekhez mégis szükséges a tanári segítség, melyek azok?


Előre is köszönöm a segítséget!



2013. szept. 6. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de ahhoz minimum az előző érettségiket oda vissza 100x megcsinálni, hibátlanul és minden tételt tudni hibátlanul. Az sem mindegy, hogy iskolában milyen szinten tanulod a bioszt. Mert csak így magadtól eléggé kínkeserves és nehéz felkészülni, majdnem, hogy lehetetlen. Gondolj bele, ha tanárok nélkül 80%-os emelt érettségit lehet írni egy nem könnyű tárgyból, akkor minek a tanár?
2013. szept. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

100% lehetséges. Ráadásul ha felvesznek egyetemre, és erre visszagondolsz... szerintem nevetni fogsz :)))


Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy alább hagyhat a szorgalmad! Minden nap kell tanulnod, és akkor a 90% feletti sem lesz nehéz. Ebben biztos vagyok.

2013. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönom az eddigi válaszokat, és a biztatást, aranyosak vagytok! :)

Várom a további kommenteket :)

2013. szept. 7. 14:28
 4/4 bodnar edit ***** válasza:
48%
Nekem is az a véleményem hogy nem lehetetlen de ehhez minden tételt ki kell dolgoznod és olyan megfogalmazásban hogy könnyen meg tudd jegyezni!Azért arra felhívnám a figyelmedet hogy amikor én hat éve érettségiztem középszinten voltak olyan feladatok is amit egy másik teremben lehetett csinálni, konkrétan kísérletőz tehát mikrószkóp alatt különböző keneteket kellet azonosítani és más feladatok is. Jó lenne utánajárnod nehogy ilyet húzzál, mert szerintem neked is lesz ilyen!Ja és próbálj úgy tanulni hogy megtanulsz egy-két tételt és mindent becsukni elő egy lapot és mintha ott írnád felül a név osztály cím és megpróbálod addig írni és írni amíg nem megy. Meglátod a végén ragyogóan fogod tudni. Sok sikert!
2014. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!