Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha minden jól megy ősztől...

Ha minden jól megy ősztől BKF-re fogok járni. Milyen kollégiumokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
művészeti kar, bkf-nek nincs saját kolija

2014. jún. 26. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy koli a népliget mellett, pontosan nem tudom hol, de valami dió az utca neve. Ott 30ezer/hó, de máshova is ha mész, 30ezer biztos lesz havonta. Annyi pénzért találsz lakást is ha jobban szétnézel, és összeköltözöl valakikkel (3 fő egy kisebb lakásban mindennel egyutt, kb 30ezer).

Egyébként koliba nehéz bejutni külsősként, nézz utána hova tudnál menni, de a lakásba költözés gondolatát is tartsd a fejedben, mert nagy esély van rá, hogy végül mégsem koliba mész.

Én is BKF-re járok, ugyqn ebben a helyzetben voltam mint te. Végül lakásba költöztem.

Egy jó tanács: a grassalkovich (valahogy igy irjak) magánkoliba ne menj. Az oldalukon van még 3 épület, szív utcai, thököly úti, garai utcai (és azt hiszem van meg egy hernád utcai is) magánkoliba ne menj. A főbérlők szemét alakok.

Másik jó tanács: ne irj alá szerződést X időre (pl egy évre), akármi közbejöhet és akkor bajban vagy. A határozatlan időre való beköltözés a legjobb és legbiztonságosabb.

2014. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2014. jún. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!