Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre készülök, és hallott...

Egyetemre készülök, és hallottam, hogy szükséges bankszámlaszám, és melyiket ajánljátok? Én az OTP JUNIORT hallottam, de nem tudom, van-e valami jobb esetleg?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Erste Diákszámlám van, teljesen megvagyok vele elégedve :)
2014. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is erstés vagyok, nem szívesen váltanék. OTP-ről viszont sok sz*rt hallottam már.
2014. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is erstes vagyok, viszont itt abba a számlacsomagba, amiről szó van, vagyis a "diákszámla", már nem lehet új ügyfélnek belépni. Újaknak ott az "egyszámla" számlacsomag, amely díjaiból jár kedvezmény diákoknak, de bődületesen drága, még úgy is. Tehát az erste "diákszámla" valóban világbajnok konstrukció, de abba a kérdező már nem tud belépni.

Az otp ajánlata ennek fényében eléggé jó, az általános használat ingyen van. Az utalás viszont nagyon drága. Érdemes megnézned az összey bank ajánlatát (a hirdetményeket, ne a csilivili ajánló oldalakat). Ha nincs kedved az összes hirdetményt végignyálazni, ajánlom a bankmonitor.hu oldalt, ahol beütöd, hogy mire használod a számlád, majd kiírja, hogy ezért melyik bank mennyi,pénzt kér.

2014. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a segítséget! Most az OTP JUNIOR és az FHB bank között gondolkozok.
2014. jún. 27. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, nyiss egy OTP Juniort, egy évig teljesen ingyenes, és ha találsz jobbat, vagy annyira nem tetszik, akkor átmész másikhoz. Nekem ilyenen van pár hónapja, eddig csak az a bajom van vele, hogy rettentő lassan megy, míg a netbankban megjelenik valami tevékenység (persze a pénzlevonás rögtön megy, csak a tranzakciót napokig nem jelzi).
2014. jún. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!