Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » AM Kategóriánál számít hogy...

AM Kategóriánál számít hogy autómataváltós robogóval vagy manuális váltós motorral vizsgázok?

Figyelt kérdés
Halottam sok mindent, hogy beleírják a jogosítványba hogy csak autómata váltóst vezethetek, ez nem lenne jó mert Simsonom van.Most akkor hogy van?Mi az igazság?

2014. jún. 27. 12:00
 1/2 anonim válasza:
Az, hogy automataváltós motoron vizsgáztál nem jelent semmit.Én is azon vizsgáztam és most egy három sebességes Aprilia Red Rose-ot vezetek.A jogsiba sehol sincs beleírva hogy milyenen vizsgáztál.Az, hogy eddig automatán vizsgáztál, csak annyit jelent, hogy utána majd meg kell tanulnod váltani, de ha már tudsz akkor nincs semmi gond.Az, hogy beleírják a jogsiba, hogy milyenen vizsgáztál az csak autóra vonatkozik, mert ha automataváltós autón vizsgáztál manuális váltósat nem vezethetsz, de AM kategóriánál ilyen nincsen.
2014. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. jún. 27. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!