Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nekem megvan már az érettsé...

Ha nekem megvan már az érettségim, októberben akkor is újra lehet menni?

Figyelt kérdés
Magyarból újra meg akarom próbálni októberben. Bár meg van belőle az érettségim , de javítani szeretnék belőle. Lehetséges ez?

2014. jún. 27. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2014. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha tegyük fel ott netalántán mégis rosszabbat írnék mint 1-nek akkor a rosszabb eredményem fog érvényes lenni? (nem valószínű , hogy rosszabbat írnék csak azért minden eshetőségre fel akarok készülni , hogy tényleg megpróbáljam e)
2014. jún. 27. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magyarból szeretnél javítani, akkor a fog lenni helyett a leszt használd.

Ismétlő érettséginek hívják, középszinten 15 ezer forintért jelentkezhetsz. Tanúsítványt kapsz róla, az eredeti bizonyítványt nem írják át. Azt veszik figyelembe, amelyik jobb neked.

2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan érted, hogy melyiket veszik figyelembe.


Hol? Egyedül a felsőoktatás jelentkezésében nézik a százalékokat, abból számítják a pontokat, ott a legjobbat veszik figyelembe.


Több esetben, munka, vagy okjs továbbtanulás meg max. annyi, hogy megvan -e a bizonyítványod vagy sem.

2014. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felsőoktatásban.
2014. jún. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!