Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha idén valami személyes ok...

Mermaid094 kérdése:

Ha idén valami személyes ok miatt nem úgy sikerült az érettségim, ahogyan a tovább tanuláshoz szükséges lenne, akkor októberben akámelyik tárgyból van-e lehetőségem javítani, hogy jövőre tudjak Egyetem/Főiskolára jelentkezni?

Figyelt kérdés
Tud valaki bővebb információt erről? Van ilyen helyzteben valaki?
2014. máj. 13. 19:15
 1/5 reptoid ***** válasza:

Tudsz.


További infókért oktatas.hu

2014. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2014. máj. 13. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Akármelyikből, középszinten 15, emelt szinten 25 ezer forintért. És az egyetem meg a főiskola kisbetű. :-)

2014. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt mondták az első javításon ingyenes, csak nem tudom hogy tantárgyanként értik-e.
2014. máj. 15. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, az a javítóérettségi, amit akkor tehetsz, ha megbuktál.

Ha átmentél, és van érettségi bizonyítványod, és jobb jegyed akarsz, az már ismétlő érettségi, nem javító, és az minden esetben díjköteles.

2014. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!