Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodás és menedzsment!...

Gazdálkodás és menedzsment! Megéri ez a szak?

Figyelt kérdés

Ki jelentkezett erre a szakra idén? Én majd most, a pótjelentkezésen fogok. Matek,töri középszintű (régi) ötös érettségi elég lesz rá? Megéri ezt tanulni? Hol és mennyire keresik? Megélhetési lehetőségek mennyire jók csak az alapszakkal,vagy kell hozzá majd Msc is? Melyik Msc passzol hozzá?

Mennyire nehéz egy vidéki fősulin?

Tele vagyok kérdésekkel.


2014. jún. 29. 01:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is megjelöltem a gazdálkodás és menedzsment alapszakot, bár csak a 2. és 3. helyen. Ha gondolod privátban beszélhetünk a szakokról. Bár sokkal több tapasztalatom még nincsen a szakkal kapcsolatban, mint neked.

2014. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Elsőnek mit jelöltél?


Amúgy ez a legáltalánosabb gazdasági szak. Mindenből tanulsz egy kicsit. Az msc még odébb van. Először azt találd ki, hogy mit szeretnél csinálni.

2014. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


1. helyen a pénzügy-számvitel szakot jelöltem meg.

2014. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pénzugyre jelentkeztem. Melyik sulit jelölted meg?
2014. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Nyme Ktk pénzügy-számvitel szakára szeretnék bejutni.
2014. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és te?
2014. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
:(
2021. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!