Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak:jogászok-ti 6...

Vizsgaidőszak:jogászok-ti 6 hét alatt, hogy tudtok 6-7vizsgát megcsinálni, mikor hatalmas mennyiséget kell megtanulni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ugyan úgy, ahogy mindenhol máshol.

Nem csak a jogászoknál sok az anyag.

2014. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de milyen tanulási modszerük van?valaminek kell mert különben mind a 7 vizsgát 6 hét alatt képtelenség megcsinálni....
2014. jún. 30. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy leülnek és tanulnak...? Esetleg szorgalmi időszakban is és nem mindent vizsgaidőszakban akarnak bemagolni...?
2014. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na igen, nem utolsó pillanatban kell nekiállni tanulni, mondjuk ez sokat segít.

Amúgy heti 1 vizsga kb, baromi kényelmes megoldás....

2014. jún. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 11-et csináltam.. és egy nem lett meg belőle.. szóval simán teljesíthető a dolog.. pedig nem szakadtam meg a tanulásba.. és szorgalmi időszakban nem is tanultam. :)
2014. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vizsgaidőszakban kell elkezdeni tanulni, hanem folyamatosan. Ez minden szakra igaz.
2014. júl. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-7 vizsga azért nem olyan sok. Nem előtte nap kell elkezdeni tanulni, főleg nem jogászoknál, hanem folyamatosan. Nekem 11 vizsgám volt (jogi terület), abból kettő szigorlat, kényelmesen meg tudtam mindent csinálni, még egy szabad hetem is volt közben. Magadnak osztod be a vizsgáid, nagyon szépen meg lehet oldani, hogy ne szakadj meg.
2014. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!