Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor diploma megszerzése...

Mikor diploma megszerzése után valaki el szeretne helyezkedni a szakmáján belül, miket néz meg a lehetséges jövendőbeli munkaadó? (pl. : tanári állásnál)

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 14:18
 1/6 Sün!! ***** válasza:
100%
Felmész a közigállás.hu-ra. Le van írva, hogy mit kell benyújtani. Tehát a legfontosabb infó a SZAK-SZAKPÁR, diplomamásolat, szakmai önéletrajz, esetleg erkölcsi bizonyítvány, motivációs levél. Ritkább esetben van aki ajánlást is csatol, de ezt nem minden munkaadó nézi feltétlenül annyira jó szemmel.
2014. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sün!! ***** válasza:
100%
Illetve sok helyen van személyes elbeszélgetés az igazgatóval vagy a helyettesével, aki ezeket a dolgokat végzi. Nyilván ez a beszélgetés sokat nyom.
2014. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem elbeszélegetés volt az igazgatóhelyettessel.Nagyon kedves volt,semmi "kalsszikus állásinterjú".Egy kb 60 éves néni,azt se tudja mi a CV meg a motivációs levél.

Az se volt gond,hogy pályakezdő vagyok :)

Nagy szerencsém volt.

2014. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor a leckekönyvet nem nézik meg? vagy pl. a gyakorlatok időtartamáról elég az önéletrajzba írni?
2014. júl. 24. 22:03
 5/6 Sün!! ***** válasza:
Önéletrajzban elég. Motivációs levelet lehet írni max, de abban is inkább a személyiséget kell kidomborítani. A kutya nem kíváncsi a leckekönyvre :) Nem azt fogják megnézni, hogy miből hányas voltál, nyilván elhiszik, hogy tudod a tárgyadat, ha már tanárszakosként végeztél. Inkább szimpátia számít.
2014. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi most megnyugodtam :)

akkor korábbi elbocsátó határozat sem számít, igaz? (negyedik alkalommal csináltam meg egy tárgyat)

2014. júl. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!