Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak lány vagyok, a (lehetséges...

Bak lány vagyok, a (lehetséges) jövendőbeli párom nyilas. Jó kapcsolat lehet ez vagy nem?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasgatok, van ahol ezt van ahol azt írja, de a legtöbb sajnos az hogy a bak óvakodjon a nyilastól. Ez ok..vagyis annyira nem...mert nagyon jól elvagyunk egymással...Szóval engem amiért érdekelne...meg az, hogy ha a horoszkóp azt írja, ez egy nem normálisan működő kapcsolat lenne, akkor is lehetünk mi a kivétel? Vagy tuti biztos hogy meg se próbáljuk, mert ugyse menne?
2010. okt. 23. 17:03
 1/8 anonim válasza:
32%

itt nem a jegy dönti el h találtok e vagy sem:))

Baromság. Emberfüggő s nem pedig azt kell nézni mennyi baromságot irnak.

2010. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy hónapig tartott az "örökké" ígérgetni nagy szerelmet vallani már az első nap tudott, de 1 hónap után újra szerelmes lett másba XD
2010. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ojajj....
2010. okt. 23. 22:42
 4/8 anonim válasza:
Bak vagyok,a férjem pedig nyilas.Tíz éve vagyunk házasok,két gyerkőcünk van.Nagyon jó a kapcsolatunk,pedig az elején én is ugyanígy kételkedtem,hogy nem igazán passzol a horoszkópunk.Utólag belátom egyáltalán nem ezen múlik a dolog!!!Szóval:sok boldogságot!:)
2010. okt. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Pár leírt betű hogyan befolyásolná a két ember közötti érzelmi kapcsolatot? Szerinted a horoszkóp szó szerint igaz??? Elárulom neked, hogy nagy hájas 40-es sikertelen emberek írják őket egy iroda műbőr foteljében rohadva napi 6 órában...
2010. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

(: ez nagyon aranyos :) köszi, az utolsó is:D hát gondoltam, hogy nem valami boszik meg varázslók, de azért elég sok hasonlóság van benne :/

de azért én sem ez alapján szeretném megítélni.

És kedves anyuka, hogyan sikerült ilyen hosszú távon megtartani a férje urát?:D mert, azért ha elvonatkoztatunk a horoszkóptól akkor is be kell látnunk, hogy a nyilasok nagyon heves vérmérsékletűek, nőfalók, és nagy a szabadságvágyuk.

Én meg nagyon nem ilyen vagyok, de azért szerintem nagyon oda van értem:) :$

2010. okt. 24. 18:03
 7/8 anonim válasza:

na. én szintén bak lány vagyok , a párom nyílás férfi. :)))

amúgy. mi nagyon jól kijövünk. Szóval, ha a jönvendőbelidként említetted meg,gond nem lehet. :) :P

2010. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A jó házasság titka mindenképpen az,hogy hagyjunk a másik félnek is szabadságot.Mind a ketten elmegyünk külön-külön is szórakozni,tartunk csajos meg fiús napot is.Nem telepedünk rá a másikra,maximálisan megbízunk egymásban.Ha ez nincs meg akkor hiába minden! - az anyuka voltam -
2010. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!