Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék magamnak (nem...

Hogyan tudnék magamnak (nem fizetős) gyakornoki "állást" szerezni valamelyik magyar divatmárkánál/cégnél/tervezőnél?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, de már most tudom, hogy divattal szeretnék foglalkozni felnőttként. Szerintetek ha mindenhová (úgy értem tervezőkhöz) küldenék egy e-mailt, hogy szeretnék jelentkezni akár kávét főzni, vagy takarítani, vagy akármit,csak ott lehessek, akkor az a levél egyből menne a kukába? Kérlek aki tud adjon tanácsot, mert nagyon szeretnék menni! Köszi :)

2014. jún. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Ilyen emailt biztos ne küldj. Én nemrégen vagyok ebben a szakmában (bár, én modellkedem, de ezt-azt látok azért), és pl. nálunk az ügynökségnél a vezető egy fiatalabb modellt tett meg asszisztensének, akinek épp nem volt munkája. Meg Mo.-n nincsen nekik kiépítve akkorra szervezet/iroda, hogy oda nekik túl sok asszisztens, meg gyakornok kelljen, inkább külföldön építenek ki ilyeneket.
2014. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kezdj el ilyen körökben mozogni. Itthon az állások többségek kapcsolatokon keresztül megy. Millió egy jelentkező levelet kapnak, amiből azt választják be akit ismernek, ahol biztos tudják hogy pont jó arra amire felveszik.
2014. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Találtam :D a use unused-nál
2014. júl. 22. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!