Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy versenyre vagyok hivatalos...

Egy versenyre vagyok hivatalos, de nagyon vacilálok, hogy elmenjek-e. Szerintetek?

Figyelt kérdés

(Lehet nem ez a legmegfelelőbb kategória ennek, de nem tudtam, hogy hova kellene irnom.)

A lényeg: meghivtak egy nemzetközi versenyre, ahol rajtam kivül 8 magyarral képviseljük a hazánkat. De ugye a verseny nemzetközi, ezért lesznek idegennyelvet beszélők is. Na, de én nagyon nem érzem magam jónak angolból és teljesen stresszelek, hogy mi lesz, ha leblokkolok és nem tudok válaszolni ha kérdeznek vagy bármi. A verseny rész nem is nagyon érdekel, mert tudom, hogy menne... de az angol...

Ti elmennétek?


2014. jún. 30. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze. Hidd el, mások se lesznek perfekt angolok.

Tök jó lehetőség. Ne hagyd ki.

2014. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha képes lennék kihagyni egy nagyszerű lehetőséget valamit hülye indok miatt, akkor nem mennék el.
2014. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen! Ha még van időd, készülj fel angolból, hajrá! :)
2014. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már nincs idő a felkészülésre, de elmegyek... aztán lesz ami lesz. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 30. 18:58
 5/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy elmentem. Nem bántam meg és még angolul se kellett beszélnem, mert a külföldiek nem nagyon voltak barátkozósak.

Magyarokkal voltam végig, remek volt.

Köszönöm a biztatásokat! :)

2014. júl. 22. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!