Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tantárgy, kredit beszámítás...

Tantárgy, kredit beszámítás menete (NYF)?

Figyelt kérdés

[link]


A kérelem megvan, de még nem csináltam ilyet és nem tudom a menetét.


Mikor adjam be, mennyi idő míg elbírálják, hogy értesítenek, fel kell e venni a tárgyat és majd elintézik stb.?

Különböző félévben lévő tantárgyaknál lehet egyszerre, vagy minden félévben az aktuálisa(ka)t?


Aki csinált már ilyet leírná a tapasztalatait?


Pár éve teljesítettem egy alapképzést, most (remélhetőleg) felsőoktatási szakképzésen lenne pár tárgy amit elvileg be tudnék számíttatni.


2014. júl. 1. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Félévente egyszer szokott összeülni a bizottság, általában a félévek legelején, szóval ráérsz majd augusztusban leadni. Belekerül vagy 2-3 hétbe, míg megkapod az eredményt. A tárgyakat vedd fel, mert mire megkapod az eredményt, már pörög a félév, és ha esetleg nem fogadják el, akkor bajban leszel. Ha elfogadják, akkor majd a neptunban is megjelenik, utána nem kell majd bejárnod. Amit csak tudsz adjál le egyszerre, nem kell félévente ezzel szórakozni.
2014. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, még csak elsős leszek ősszel, szerintem nekem csak beiratkozás után lehet majd ilyesmit leadni!?


... tehát ha egy harmadik féléves tárgyat is be tudok számíttatni akkor már az is megjelenik majd a neptunban akár az első félévben (anélkül, hogy felvenném)?


(Lehet nagy hülyeségeket kérdek, de korábban szerencsére csak leckekönyvet felvenni/leadni jártam TO-ra.)

2014. júl. 1. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!