Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak az egyetemről?

Lakatos pista kérdése:

Kirúghatnak az egyetemről?

Figyelt kérdés
Másodikos egyetemista vagyok, levelező tagozaton /fizetős/. Tavalyról át kellett hoznom egy tantárgyat az idi tanévre, de sajnos nem lett meg a vizsga, több javító időpontot pedig nem kaptam a tanártól.A kreditek száma viszont ezen a tantárgyon kívül is elegendő. A tanulmányi osztályról olyan e-mailt kaptam, miszerint emiatt az egy tantárgy miatt elbocsáthatnak az egyetemről. Ha az összes többi tantárgyam megvan, méghozzá szép eredményekkel, akkor is kirúghatnak? S ha meg is történik, mihez van a továbbiakban jogom, hogy folytathassam a sulit?

2014. jún. 30. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak találgatni tudunk úgy, hogy nem tudjuk, mi állt abban a levélben, milyen tárgy/vizsga volt stb.
2014. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Matematika vizsgáról volt szó. A levélben az állt, hogy amennyiben nem teljesitettem a tantárgyat, elbocsáthatnak. De esetleg beszéljek mégegyszer a tanárral... írtam neki, de még nem válaszolt.
2014. jún. 30. 21:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha 3. tárgyfelvétel során sem sikerült megcsinálnod, akkor elbocsájtanak.
2014. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos. Miért nem megy az a tárgy?

Hamár egyszer nem sikerült, a tanárok elkezdenek pikkelni az emberre és később még nehezebb lesz megcsinálni

2014. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a második tantárgy felvétel volt most. S ha kirúgnak, de én folytatni szeretném a sulit, mihez van jogom? Fellebbezhetek?
2014. júl. 1. 15:20
 6/8 anonim ***** válasza:

És hányszor vizsgáztál? Ha megvolt a 6 vizsgaalkalom, akkor mindegy hanyadik tárgyfelvétel.


Amúgy inkább a TO-n kérdezd meg.

2014. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Háromszor voltam vizsgán a két évben összesen
2014. júl. 1. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? Kirúgtak ez miatt az egyetemről?
2021. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!