Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik egyetem a legjobb...

Bence2011 kérdése:

Melyik egyetem a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem 5 év szívás a suli/szak, és nem kell 520 pont a bejutáshoz. Jövőre érettségizek, és nem tudom melyik egyetemre jelentkezzek, érdekel a műszaki pálya, jármű mérnök, építő mérnök, de a klíma vagy biztonság technika is. Szeretnék olyanra jelentkezni amit csúszás nélkül elvégezhetek, és van rá kereslet a piacon.

2014. júl. 1. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hatalmas tévedésben vagy. A "könnyen elvégezhető" és "keresett a piacon" tökéletesen ellentétes fogalmak. A csúszás nélkül végzés pedig kizárólag rajtad múlik.
2014. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eléggé tévedésben vagy.

A műszaki pályára egyébként minimális ponthatár szokott kelleni vidéken.

Ami keresett szakok azokon marha sokat kell seggelni.

Igazából az összes egyetemen sokat kell seggelni.


Nincs olyan hogy legjobb.


Nézz szét hogy mi érdekel, nézd meg tavaly mennyi pont kellett oda és idén mennyi fog kelleni és próbálkozz.


de általában 350 pont körül nemárt teljesíteni minimum ha benn szeretnél maradni az egyetemen a későbbiekben.


Csuszás nélkül csak úgy elvégezhető egy egyetem ha seggelsz mint állat. Bármiről is legyen szó.

2014. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem Mo legjobb egyeteme, de a Pannonon elég erős a műszaki kar
2014. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nezegesd a BME es a Miskolci Egyetem mernoki szakjait. Vagy esetleg a Gyori Egyetemet.
2014. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!