Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most ballagtam, és voltunk...

Most ballagtam, és voltunk már beiratkozni,?

Figyelt kérdés
angolt tanultam egészen idáig,és most közölték,hogy két részre fognak osztani,az egyik német a másik angol,hát persze hogy a németet kaptam..és aztán mondták,hogy a tankönyv 3-4000.-ft mivel szakiskolába megyek,akkor lesznek biosz,kémia,meg ilyesmi óráim?és milyen tankönyveket kapok ilyen olcsón?eddig kb 20.000 volt mindig

2014. júl. 2. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Most ne haragudj, de mi a kérdésed??

Használható infó semmi, egy értelmetlen katyvasz, amit írtál.

Ha akarsz valamit, fogalmazz értelmesen!

2014. júl. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van? Eddig angolt tanultál és betettek németes csoportba? Azért ez nem így működik...
2014. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de.Megkérdeztük a csajt és aztmondta,hogy igy lettünk beosztva.
2014. júl. 2. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Először is, beiratkozás nem szeptemberben van?

Másodszor, ha angolt akarsz tanulni, akkor nem kötelezhetnek németre.

Szakiskolában nem kapsz érettségit, így ott nincs tudtommal általános oktatás, vagy ha van is elhanyagolható.

2014. júl. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem..ilyenkor van mindenkinek!

mondom,hogy azt mondták!!

de akkor mennyi órát leszünk ott kb?és azért a matek,meg ilyesmi csak lesz,nem?

2014. júl. 3. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Leírom a tapasztalatokat, még elég friss, én szakközépbe mentem, de a barátnőm szakiskolába, úgyhogy nagyjából képben vagyok.


Attól függ, hogy milyen szakiskolába mész.

Amiről írni fogok az cukrász-pincér-szakács.


Matek, történelem, kommunikáció,természetismeret(!!), nyelv, és informatika, valamint rajz órájuk volt. Ezen kívül meg a szakmai tárgyak ami ebben az esetben: Ételkészítés, meg gasztronómia stbstb.

A mi sulinkban a szakmunkásoknak volt kb. 5-6 db. könyvük, viszont a ruhát meg kellett venniük ami 10-20 ezer forint körül mozgott. Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

2014. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az új rendszer szerint a szakiskola egy katasztrófa: összesen 7 közismereti óra van, vagyis a korábbi tantárgyak, plusz az 5 testnevelésnek ugye meg kell lennie... Heti 1-1 óra magyar, történelem, matematika, természettudomány, osztályfőnöki, összesen egy darab tankönyvből, és két nyelvóra. Érettségid nem lesz. Ennyire rossz tanuló voltál általánosban? Nyelvet megpróbálhatsz változtatni, de ha nem engedik, mert a nagy többség angolt akar, akkor nem engedik. Lehet, hogy most kéne egy rendes középiskolát keresni, mért ezt választottátok?
2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...-.-
2014. júl. 22. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!