Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg idióta vagyok? Hülyesé...

Tényleg idióta vagyok? Hülyeségeket gondolok?

Figyelt kérdés
A mostani továbbtanulásom nem sikerült,mit tegyek jövőre? Most is azért nem sikerült mert mindenki folyamatosan bas..tat. tudom tanulhattam volna többet,de mostmár belátom nem lehet 3 hónap alatt felkészûlni semmire. Amik érdekelnek : orvosi,pszichológia,szivesen írnék könyvet,kutatnék,de megkaptam hogy ezekkel sose lesz munka..meg csak álmodozok,idióta vagyok..főként a pszicho érdekel nem biztos hogy boncolnék. A nagy álmom egy magánrendelő. El is kezdtem dolgozni gondolom több millios tétel lesz amig elvégzem csak összegyűlik annyi ,nem? Vagy tényleg tanuljak pénzügy,könyvelő meg hasonlónak csak mert azzal lehet keresni?
2014. júl. 3. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt csináld amit élvezel, mert különben nem fogsz tudni felkészülni a vizsgákra. Kényszerből, utálom tantárgyakat nem lehet megtanulni.

Te döntsd el mi akarsz lenni, ne más. Főleg akkor, ha te keresed meg rá a pénzt mint ahogy írod.

A Te életedről van szó. Azokkal meg akik lehurrognak ne foglalkozz.

2014. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy még az egyetemre sem kerültél be, de már a magánrendelődről álmodozol? :D
2014. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ,kedves második neked nincsenek álmaid? Akkor mi hajt előre? Sosem rontottál el semmit ?:)
2014. júl. 4. 07:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, nem álmodozom arról, hogy a BL döntőben az én mesterhármasommal nyeri meg a csapatom a mérkőzést. Hiszen semmi esély nincs erre.

Hogy akarsz magánrendelőt nyitni, ha annyi kitartás nincs benned, hogy egyáltalán bekerülj az orvosi egyetemre? Azt el is kell végezni, ami sokkal, de sokkal nehezebb, mint jól megírni 6 db érettségit (ugye oda kell a kémia-biológia). Saját magadat csapod be, ha irreális vágyálmaid vannak, mert ha nem éred el őket, nem leszel boldog ember. Mindig olyan feladatra koncentrálj, amit belátható időn belül meg tudsz valósítani.

Ja és nem azért nem sikerült bekerülnöd, mert valakik "szekáltak", hanem mert te voltál lusta (esetleg túlságosan elbíztad magad). Legalább magaddal légy őszinte...

2014. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem sportolok 10eves korom ota nem leszek vilagbajnik,de az hogy elvegezzek egy egyetemet nem irrealilid foleg hogy penzt gyujtok a jovore,ha nem sikerul belefektetem masba. Ja es mas erettsegi nelkul is letrehozott vallalatot
2014. júl. 4. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel be sem kerültél, eléggé az.

Te neked még arra sem volt lehetőséged, hogy - mondjuk az orvosi egyetemet figyelembe véve - anatómia vizsgán kivágjanak, mert odáig el sem jutottál...

Egy egyetemre nem bekerülni nehéz, hanem elvégezni, főleg egy orvosit. Hiú ábrándokat kergetsz...

2014. júl. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jo nem veszekszem veled,mivel bunkonak tunik a valaszod de segiteni akarsz . Az elso celom nyilvan hogy egyetemre keruljek :) de ebben nem ertem mi az irrealis. Mondjuk mostmar biztos vagyok benne mit akarok csinalni ,koszi :)
2014. júl. 5. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!