Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügy által szervezett...

Munkaügy által szervezett tanfolyam jogosultsági időnek számít-e, ha a munkaügy finanszírozta a tanfolyam díját?

Figyelt kérdés
A tanfolyam ideje alatt nem igényeltem az érte járó összeget, szociális járadékot kaptam a nyugdíjintézettől.

2014. júl. 3. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen a szolgálati időbe beszámít.
2014. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dudok Andrásné válasza:
Jogosultsági időbe, csak a ledolgozott idő számit.Ha meg még nem is dolgozol hogyan is számitana bele??A munkanélküli idö sem szolgálati időbe, sem jogosultsági időbe nem számit.Vagy nem értem a kérdést?Milyen szoc.járadékot kapsz a nyugdijintézettől? Munkanélküli vagy vagy nyugdijas?? Nekem nem világos.
2014. júl. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!