Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyes tanfolyamok, van...

Munkaügyes tanfolyamok, van korhoz vagy végzettséghez kötve? Pályakezdő vagyok és arra gondoltam elvégeznék egy ilyen tanfolyamot amíg nem találok munkát, megéri? Milyen juttatások vannak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 3. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs szakmád akkor az elsőt fizetik.Ha a második akkor neked kell fizetned,de persze van olyan,hogy ök fizetik.Ha 22 éves vagy akkor iskolarendszerben tanulhatsz és diákod,diákkedvezmények járnak.

Ha több éves vagy akkor csak felnött oktatásban és nincs semmi jutalék.

Ha olyant találsz,hogy biztosítanak neked gyakorlati helyet,skkor abból a pénzből már tudod fizetni.

Viszont van olyan ahol ők fizetik a tanulásodat és mellette támogatnak pénzzel.

2014. júl. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
voltam bent és jelentkeztem cukrászra, lesz egy felvételi és ha bekerülök akkor szeptember 1től áprilisig tart, 60000 körül kapok érte plussz a bérletet ingyen biztosítják :)
2014. júl. 9. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!