Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan osszam be az időm,...

Hogyan osszam be az időm, hogy jól fel tudjak készülni a vizsgákra? Ti hogy tanultok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a héten 2 vizsgám van, jövő héten meg 4 lesz...én hülye besűrítettem mindent...de az lesz/van, hogy mindenre kb egy napot készülök, vagy max 2-t, amire kell, aztán lesz ami lesz xD

De ha valakinek van vmi jó bevált ötlete, akkor ossza már meg :D

2010. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem alapból holnap lesz egymás után 2, tegnap volt 1, jövöhéten kedden egymás után megint 2... szóval nálam se jobb a helyzet...:S
2010. jan. 6. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor úgy látszik mindketten elég szarul vettük fel a vizsgákat...xD

De am most is ahelyett hogy átnéznénk még az anyagot egyszer, fórumozunk...:P :D

Sok sikert! ;)

2010. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vizsgám van, az egyik 10 kredites és 1x már buktam belőle és képtelen vagyok megtanulni, mindig bealszom rajta:D
2010. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én eddig minden vizsgán buktam, és már mindenből voltam egyszer... szóval... van mit pótolni, pedig tényleg tanulok rá, de nekem csak oylan tantárgyaim vannak, hogy vagy értem, vagy nem és kész.
2010. jan. 7. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!