Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át lehet íratkozni másik...

Át lehet íratkozni másik iskolába, ha már beíratkoztál egy másikba?

Figyelt kérdés
Tehát úgy van, hogy 9.es lennék, beíratkoztunka suliba minden megvan, de mégse tetszik az iskola jobban megtudodtam mindent az iskoláról és tudom hogy ott nem bírnám, mert amúgy is 79.-ik lettem ott elöször oda akartam menni, de változott a véleményem, egy másik iskolába ugyan arra szakra ahova ugyan úgy be adtam a jelentkezést még év közben az volt a második ott 26. lettem nekem az jobb lenne mint ez? Át lehet íratkozni még ilyenkor vagy már csak évközben, és én tudom hogy ahova felvettek, és beíratkoztunk ott nem bírnán. Köszi előre is a válaszokat.

2014. júl. 7. 09:49
 1/2 qqcska123 ***** válasza:

Igen, az új iskolából kell kérni egy befogadó nyilatkozatot. Ezt az ottani igazgató adhat, ha fel akar venni. Általában írásban kell kérvényezni.

Ha megadta, akkor ezt be kell vinni a jelenlegi iskolába és ott is kérni, hogy engedjenek el. Általában ez az útja!

2014. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszt!
2014. júl. 7. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!