Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegi feldolgozas alatt a...

Erettsegi feldolgozas alatt a felvi.hun. Ez normalis meg ilyenkor? Reg fel van toltve. Hitelesitessel ilyenkor mi van. Vagy lesz? Koszonom szepen!

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hitelesíteni nem kell, illetve elég sok időt vesz igénybe, míg fel is dolgozzák, főleg mivel sokan még csak utolsó pillanatban töltik fel, kissé le vannak terhelve.
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már egy kicsit. Több tízezer jelentkező töltött fel sok tízezernyi oldal anyagot a felvire. Ezek feldolgozása nem megy egyik napról a másikra.

Tudom, nehéz elhinni, de nem te vagy az egyetlen, akivel foglalkozniuk kell.

2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem értem miért kell így beszélni, attól függetlenül, hogy ez egy anonim oldal és arc nélkül oltogathatsz. (Élőbe már nem biztos) Szerintem tisztába van vele, hogy nem érte nyitották meg az egyetemeket és nem ő az egyetlen jelentkező...


Nálam is ez a helyzet Kérdező, és már itt izgulok napok óta, hogy nehogy valami hiba legyen... :S :)

2014. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar hitelesitettek :) csak a jo feltoltes meg ilyenek miatt aggodtam.vagy h a hitelesites befolyasolja e stb. Utolso sok sikert. Elso koszonom. Masodikat nem kommentalom
2014. júl. 11. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!