Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanári alkalmasságir...

Osztatlan tanári alkalmasságiról kaptatok értesítést? (ELTE)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy akik ELTE-n voltak osztatlan tanári alkalmassági vizsgálaton, kaptatok vmilyen értesítést? Ha igen, milyen formában? Vmint a sikeres alkalmasságiról kell vmit feltölteni a felvire?
2014. júl. 9. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, nekem csak szóban mondták helyben, hogy megfeleltem, de nem kaptam semmiféle értesítést/igazolást, és a felvinél sincsen hely, ahová ilyesmit fel tudnék tölteni, szóval remélem, nincs is szükség rá. Nálam még plusz pikantéria, hogy első helyen ELTE, másodikon Pázmányt jelöltem meg, a motivációs levelem a P. feldolgozta, az ELTE feldolgozás alatt van, pedig ugye az ELTE-n megvan már a szóbeli is, és "megfeleltem". Érdekes.
2014. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is jelöltem még meg az ELTE-n kívül más egyetemet, nekem még mindkettőnél feldolgozás alatt van a motivációs levél(bár én egyet töltöttem fel az ELTE-nek címezve). Emiatt én annyira nem aggódok, mert egyik ismerősöm mondta, hogy ezt neki is későn dolgozták fel. A választ köszönöm, így akkor nem valószínű, hogy én rontottam el vmit.
2014. júl. 9. 16:34
 3/16 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


#1 vagyok

Ezt a kérdést én tettem fel, mielőtt még rátaláltam a tiédre, érkezett egy válasz, ami megnyugtatott, remélem, így van :)


A motivációs levél miatt én sem aggódom annyira, csak megemlítettem :)

2014. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem rég írta egy ismerősöm aki szintén ide jelentkezett, hogy ő se kapott semmilyen értesítést és így nem is kell feltölteni sehova, szóval kezdek megnyugodni:)
2014. júl. 9. 20:14
 5/16 A kérdező kommentje:
Neked azóta a motivációs leveledet feldolgozták már? Mert nekem a vidékit igen, de az ELTE-s motivációsat még nem, nem tudom kéne-e aggódnom.
2014. júl. 20. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, még mindig feldolgozás alatt áll az ELTE-n, de ha a pontszámaimnál nézem meg, akkor ott megvan a pipa, hogy alkalmas vagyok, szóval emiatt nem aggódom :)
2014. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A pontszámot nekem is kiírja, az jó is, köszönöm a válaszod. :)
2014. júl. 20. 23:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem értem, de a pontszámnál még kéne vminek lennie? Mert nekem kiírja a pontszámot, de semmi nincs mellette.
2014. júl. 20. 23:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a pontszámoknál rákattintasz a szak nevére, ahová jelentkeztél, majd utána a mindent megmutatra, akkor tételesen felsorolja mire hány pontot kaptál :) Az alján pedig ott van az alkalmasságinál egy kis pipa, hogy alkalmas.
2014. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Így mindent értek és megnyugodtam, köszönöm szépen! :)
2014. júl. 21. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!