Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki tanult ELTE sima töri...

Valaki tanult ELTE sima töri szakon? Vagy tanul?

Figyelt kérdés
Elmondhatná mik az elvárások mennyire nehéz milyenek a tanárok meg hogy mennyire elégedett az ELTÉVEL

2014. júl. 4. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
pár hete volt kb. ugyanez a kérdés, akkor leírtam részletesen, h miért nem javaslom. Amikor olvasod a hasonló témájú kérdéseket (ahelyett, h feltennéd ugyanazt, ami már volt egyszer), biztos megtalálod.
2014. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
általánosságban sok a tanár, így mindenkinél más a követelmény szintje. annyit kapsz vissza amennyit belefektetsz. el lehet végezni színötössel is, de van akit kétszer kirúgtak már, mégis visszajött. egyéni motivációtól függ abszolút. de alapvetően jó szak, én szeretem, egyáltalán nem bántam meg hogy idejöttem, sőt. ha újrajelentkeznék, akkoris idejönnék :) ha még érettségi előtt vagy, jövőre a nyílt napra vagy educatio kiállításra menj ki, és ott tudsz kérdezni a szakra járó hallgatóktól!
2014. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!