Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE gólyatábor milyen?

SZTE gólyatábor milyen?

Figyelt kérdés
Élménybeszámolók érdekelnének. Főleg BTK. Milyen gyakorisággal szoktak ott lányokat megerőszakolni, mennyi esély van a detoxra, kb mennyibe kerül és hogy gyufásdobozban fognak-e hazaküldeni? Tehát gólyatábor-viszonylatban mennyire számít durvának a szegedi? Nem vagyok csendes, szeretek bulizni, de mértékkel.

2014. júl. 9. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én főleg a meztelenkedés-faktorra vagyok kíváncsi.
2014. júl. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

BTK-ról nem tudok nyilatkozni, de a TTIK az egy nagy rakás k*ki (kettő TTIK gólyatáborban is voltam)

-szinte semmi piát nem adnak, maximum koccintós bort vagy a legszrbb minőségű sört, akkor rúgsz be, ha veszel magadnak alkoholt..


-a kaja viszont finom, lehet kérni vega kaját is, és ez nekem elég nagy pozitívum volt (most itt megjegyezném, hogy aki nem vega, az is inkább kérjen vega kaját, mert sokkal jobb!)


-általánosságban elmondható, hogy inkább a bulizósabb társaság megy el a gólyatáborba, de van néhány csendes, szerényebb emberke is (főleg fiúk, lányokból kevés ilyen van)

gólyák:

lányok általában ott partyp*csák, beképzeltek, kényesek, néha krvák, akik aztán kábé kettesekkel bukdácsolnak végig, ott a táborban is állandóan a szépségükkel meg a sminkükkel, a ruhájukkal vannak elfoglalva


fiúknál változó, van nagyp*fájú h*lyegyerek, van bulizós-tanulós jóarc, vagy nagyképű sznob, van stréber jófej


-a FŐfőgólyák (tehát nem a másodéves főgólyák!) HÖK-ös nyomorékok, azt képzelik, hogy ők a császárok, beképzeltek, idegesítőek, csak a saját HÖK-ös társaságukkal tudnak elleni, elképesztően el vannak telve maguktól, hogy ők már felsőbbévesek..


-a főgólyák változóak

vannak rendesek, segítőkészek, akik beszélgettek is az újakkal

és vannak akik olyanok, min a Főfőgólyák..


-d*gás csak akkor van, ha te is szeretnéd, nem fognak beráncigálni sehova, persze így napközben mindig van szó róla, de épp ez az, hogy többet beszélik, mint ami valójában megtörténik (sok ott a szűz is, még a felsőbb évesek között is, csak nagyon tagadják..)


-a programok szerintem elég laposak.. vetélkedő van, semmi újítás.. van valamennyi meztelenkedés is (van egy vetkőzős feladat, ahol a fiúk levetkőznek teljesen általában, a lányok meg bugyira), de minden alól ki lehet bújni, ha nem akarod, semmi nem kötelező, csak ekkor kb az fog történni, hogy a sznob társaság kinéz (de ez sem mindig, pl ha kövér vagy, akkor senki nem fogja erőltetni, hogy vetkőzz le, mert mindenki tisztában van vele, hogy neked ez kellemetlen, szóval ebben rendesek)


-rengeteg üvöltözés van, ami viszont szerintem jó, nekem az tetszett


-városban császkálás viszont kvára nem jött be, főleg, hogy ismerem szegedet, na mindegy, az kva unalmas volt.


-az első gólyatábor úgy ahogy jó volt majdnem az egész, kivéve az utolsó napot, akkor már untam

-a második: összességében azért érte meg elmenni, mert az első nap nagyon jól éreztem magam, akkor még mindenkivel, buli volt, minden fasza volt

a második harmadik nap csak 2 emberrel voltam el, sokat beszélgettünk, és az nagyon jó volt

az utolsó másfél nap viszont kínok kínja borzasztó.. untam már az egészet..

szerintem egyébként is bőőőőőven jó lenne 3 napos gólyatábor, minek egy hetes ??


na mindegy, gondolom sok pozitív élményeket olvastatok, de ez most negatív, csak hogy tudjátok, hogy nem mindenkinek jön be..


bocsi a helyesírási hibákért

2014. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Ha bírod a bulizást, tetszeni fog ;)


Én tavaly voltam, isteni parti volt! Zene ment 0-24ben, semmi kényelmetlen/ciki feladat, meztelenségfaktor akkora volt, amekkorát akartatok csinálni, senkiről nem tépték le a ruhát, nem erőszakolták meg, semmi ilyesmi. Piát magadnak vetted a tábor területén, nekem az 5 nap alatt kevés alkoholmentes pillanatom volt, de mi oda vissza itattuk egymást a csoporttársaimmal. Szerintem megéri elmenni, nekem nagyon tetszett ;) Amúgy milyen szakon leszel?

2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
partyk*rvák?:D Nemár, azt hittem azokat nem veszik fel egyetemre. áá.. :D Egyébként angol szakra megyek. :)
2014. júl. 15. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
A vetkőzést nem túlélni, hanem átélni akarom. Főleg másokét (lányokét), de egye fene, a sajátomról is szó lehet.
2014. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! engem is angol szakra vettek föl és én is hezitálok, hogy elmenjek e :D
2014. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!