Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » FELVI. HU! Miért nem tölti...

FELVI. HU! Miért nem tölti fel a jpg. Fájlomat?

Figyelt kérdés

E-felvételit intézek, beszkenneltem.

jpg. fáj formátumot elfogad ( oda van írva a leírásba) és a 4 Mbyte-t sem haladja meg, tehát elvileg kéne neki. Most mit csináljaaaak? Másnak is b**szakodik?



2014. júl. 9. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Konvertáld át más formátumra, és próbáld meg úgy!
2014. júl. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bírja a rendszer a terhelést. Nem csak neked jutott eszedbe az utolsó napokban a feltöltés. Nekem is tegnap esett le, hogy az orvosi igazolást és az alkalmassági vizsgát is fel kellene tölteni, de nálam sem engedi. Próbálkozok azóta, de mindig azt írja ki, hogy pár perc múlva ismételjem meg. Ráadásul néha 2-3 napot is igénybe vesz a feldolgozása, úgyhogy én tuti nem leszek óvónő így... :P
2014. júl. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sikerüült!!!! PDF formátumba (word szövegszerkesztővel csináltam meg) úgy felengedte, de sima jpg-be nem. Egyébként csak akkor tölti ha a éppen jókor akarod feltöltni. 3 órát vacakoltam, mire felengedte. Ne adjátok fel!!!! :D
2014. júl. 10. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap késő este nekem is sikerült :D
2014. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!