Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki akarok iratkozni ELTE-IK-ró...

Ki akarok iratkozni ELTE-IK-ról, de hova tovább?

Figyelt kérdés

A programozás nagyon érdekel, és megy is, viszont a matekos elmélettel nem boldogulok (a gyakorlati része annak is megy), és besokalltam hogy itt szanaszét csúszkálok a matekos tárgyaimmal, mert a vizsgákat nem tudom megcsinálni. Valami hasonló programozós szak, ami gyakorlatiasabb kicsit? Fontos, hogy budapesten.

BME mérnökinfó?

Nem érdekel ha nem csak programozás, csak annyi hogy ne legyen olyan "elvont" nagyon elméletes mint az eltén.


2014. júl. 10. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeséget írok, de szerintem legyen bármelyik az az egyetem, úgyis lesz benne egy rakás matekos elmélet. Hidd el, meg lehet azt tanulni legalább kettesre, csak sokat kell érte tenni. Ha programozó szeretnél lenni, sztem próbáld meg végigcsinálni, akkor is csúszol, ha átmész másik egyetemre, ez tuti. Lehet, össze tudnád még kaparni magad, s ha elvégzed, akkor azt csinálhatod, amit szeretsz. Egyébként hanyadikos vagy? Milyen tanuló? Hány vizsgád nem sikerült?
2014. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
BME mérnökinfó - ott nagyon-nagyon sok és nehéz a matematika, nehezebb, mint az ELTE IK-n. Mi érdekel még a programozáson kívül?
2014. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!