Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani pár szót az...

Tudnátok mondani pár szót az ELTE TTK-s kollégiumairól? Elolvastam a honlapokon található infókat, DE személyes vélemények érdekelnek. Főképp az alábbi 2 érdekel: Nagytétényi, KCSSK. DE HA VAN INFÓD MÁSIK KOLIRÓL ÍRD LE AZT IS! Indokok lent!

Figyelt kérdés

Szóval most szegeden tanulok és miután elvégeztem az alapképzés úgy gondolom hogy lehet hogy elkezdem az ELTE földtudományi alapképzését. Aki esetleg erről tud valamit az is érdekel. Jelenleg földrajzot hallgatok szegeden.

A kolikról minden érdekel szegeden is koleszos vagyok szóval tudom milyen annak lenni van tapasztalatom. azért érdeklődöm itt mert a személyes vélemények is érdekelnek.

Valószínűleg az ELTE képzésén a geológia szakiányt fogom választani.


2014. júl. 10. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősöm van a KCSSK-ban és azt mondta nagyon jó ott a diákélet. Igaz, hogy a legdrágább Elte koli, de cserébe talán kompenzál, hogy nem egy folyosónyi ember jut 3 zuhanyzóra. Azt is mondják, hogy a legbulisabb koli is. Az információim szerint a Nagytétényit szidják, mint a bokrot, mindenki szabadulna onnan, de cserébe a legolcsóbb, illetve nem csak Eltések vannak ott. Mivel TTK-s leszel valószínűleg, ezért mondanám, hogy nézd meg a Nándorfehérvárit is.

Inkább ajánlok pár cikket a kolikról. (Azért talán mond valamit, hogy jobbaknál vannak diák vélemények is)


Ajtósi: [link]

Damjanich: [link]

Nándi: [link] (személyszerint én ez és a KCSSK közt nem tudok dönteni)

Többit pedig lusta vagyok belinkelni, de az elteonline-on vannak ezzel kapcsolatban cikkek.

[link]

2014. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! ment a zöld!!
2014. júl. 19. 03:45
 3/3 anonim ***** válasza:

TTNY-t csak azok szidják, aki nem képesek úgy élni egy kollégiumban, hogy nekik kell takarítaniuk maguk után, vagy közös fürdőbe járniuk stb. Igen itt ezek vannak, valamint nem a legmodernebb koli az tény. 2 évvel ezelőtt a KCSSK is ezt mondta el magáról. De azért nézzük előnyöket is. A közlekedés nagyon jó, a környék csendes, nyugodt. Szemben itt a Campona, ahol Tesco, mindenféle kajálda, boltok, mozi, Tropicarium stb megtalálható. Ilyen jól felszerelt kiszolgálóegység nincs a KCSSK közelében. Másik nagy előnyünk, hogy a szobák teljesen személyre szabhatók. Nem tetszik valami? Rendezd át, rakj fel új polcokat stb.

Én 4 éve lakom már itt, és teljesen elégedett vagyok vele, mint ahogy még sokan mások is.

Beszéljen helyettem inkább ez a videó:

[link]

2014. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!