Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne haragudjon...

Mit tegyek, hogy ne haragudjon? Ma a legszigorubb tanár az iskolában, akit nagyon senki se bír. Megadta a lehetőség, hogy javitsak.

Figyelt kérdés

ha az órai feladatokat, mit feladott jól megcsinálom megadja a jobb jegyet. elis kezdtem megcsinálni, de elkértem a füzetét osztálytársamnak, hogy leirjam a feladatot. de neki már a tanár leellenőrizte a munkáját.amikor épp jött oda o.társam odaadni a füzetét akkor rászólt a tanár, hogy menjen vissza a helyére. és mit keres itt az én padomnál?? azt mondja semmit

Aztán tanár mondta neki hogy hol a füzete?? a srác meg mondta h a táskájába. a tanár erre: hozzad ki. és itt buktunk le, mert nálam volt. és a tanár azt hitte lemásolom azt is amit megkell oldani. de nem!!! csak a feladatot irtam le. és nagyon mérges lett a tanár elkezdett üvölteni és hogy soha többé nem bizik meg bennem hozzám se szól, meg csalodott bennem..Szüleimet is felhivta és nekik is üvöltött a teloba. és félek hogy direkt megbuktat évvégén..Mit tegyek, hogy neharagudjon??


2010. jan. 7. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a tanár üvöltözik a szülővel telefonon? Mintha kiraboltál volna egy bankot, úgy viselkedik. A szüleid helyében én bemennék az iskolába, és ugyanúgy leüvölteném. Az eszem megáll.

Hányadikas vagy? Fog még tanítani ez a tanár?

2010. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj sok szorgalmit!
2010. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen még két és fél évig tanit:D aztán ő érettségiztet. de szüleim mondták teloba, hogy bemennek megbeszélni a dolgot. erre a tanár: ne jöjjenek, nem érek rá ilyenekre..

ma is vele volt órám. és csak én mondtam jo választ, de rám se hederitett.. megvárta még más is elmondja ugyanazt amit én.

2010. jan. 8. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igazából én azt tudnám tanácsolni akkor, hogy minden órán maradj csendben, mindent csinálj meg, mindig készülj mindenre, ne legyen többé semmi panasz rád. Szóval lássa rajtad a tanár, hogy megbántad.

Az meg egy dolog, hogy érettségiztet, ilyenen ne idegeskedj most, mert nem bánhat veled igazságtalanul. Szóbelin más tanár is lesz ott, úgyhogy nem szivathat, írásbelin meg reklamálhatsz. De egy hatalmas 0-nak tartom az ilyen tanárt, aki ilyen hülye ügy miatt esetleg rosszabbul osztályoz, vagy valami.

Nekem volt egy olyan tanárom, aki eléggé ilyen tyúkanyó típusú volt. Olyan volt az osztálya, hogy tele volt nyávogós kislánnyal, akik nyaltak neki, és ilyen kis cuki családos légkör volt az osztályukban. Amitől én rosszul tudtam lenni. Aztán ez a tanárnő a mi osztályunkat is tanította, és nálunk is ugyanilyen akart lenni, de mivel 5X annyian voltak a fiúk, mint a lányok, így mi lányok sem voltunk erre vevők, mert megedződtünk a fiúk mellett. Egyszer órán sms-t írtam :) és elvette a telefonomat, és elkezdte hogy milyen bunkó vagyok, meg hogy legalább csináljak úgy mintha érdekelne a tárgy, meg ő. Igaza volt.

Ezek után annyit tettem, hogy kussoltam órán, mindig leírtam mindent, figyeltem, folyton tanultam, úgyhogy bármikor hívott ki, mindig ötösre feleltem, és egy idő után kénytelen volt megdícsérni emiatt. Bár nem érettségiztem nála, de a mai napig szoktam vele pár szót beszélgetni, ha összefutunk :) Változni fog ez, nyugi...

2010. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!