Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyveket ajânlotok...

Milyen könyveket ajânlotok biológia emelt érettségire?

Figyelt kérdés
Szeretnék 80% feletti eredményt,a mostani 55% lett az ìrásbelit iszonyatosan elrontottam :( hogy a francba készüljek ,milyen könyvekből? Van mozaik érettségizőknek 1,2 milyen terv szerint haladjak ősszel próbálnám újra.
2014. júl. 15. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mozaikos könyvekből tanultam (10., 11. és 12. osztályosoknak szólókból) + az órai jegyzeteimből. A 12.-es könyvben rengeteg felesleges dolog van, a 11. nagyon részletes, de emeltre ez kell is. A 10.-es (Az élőlények változatossága) viszont tényleg jó.

Igazából én a jegyzeteimből tudtam a legtöbbet tanulni, ha teheted, szerezz be valakitől ilyesmit. És csinálj meg minél több régebbi érettségit.

2014. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a 10.-es nagyon részletes. Az állatokról olyan dolgok vannak benne, hogy tök felesleges az egész. A 10.-es könyvet nem ajánlom. A 11. és 12. az teljesen jó.
2014. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!