Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi felvételi ponthatá...

Az egyetemi felvételi ponthatárai és az, hogy felvettek-e hogyan folyik le?

Figyelt kérdés
E felvi esetében olvastuk,hogy kiírják a ponthatárokat 24-től. De azt honnan tudod, hogy hova vettek fel? Névsor nem lesz kitéve, és akkor hogyan zajlik ez az egész?

2014. júl. 19. 11:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
kapsz üzenetet és a sorrend alapján (a tied alapján) a legelső szakra ahol elérted a határt vesznek fel...
2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Szóval értesítenek e-mailben, nem kell kiszámolni meg keresgélni ezeket tehát?

Az akkor nagyszerű..Köszi.

2014. júl. 19. 12:06
 3/40 anonim ***** válasza:
nem e-mailt hanem sms-t küldenek
2014. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Fura a magyar rendszer nekem még :D

Azt sem tudom melyik számom adtam meg nekik. Jó,hogy szólsz, utánanézek.

2014. júl. 19. 12:09
 5/40 anonim ***** válasza:
e felvidbe a személyes adatoknál ott van hogy melyik számot adtad meg :)
2014. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
De magad is meg tudod állapítani, email vagy sms nélkül. Azon szakok közül , melyre elég pontod van, arra vesznek fel, amelyik a felvételi sorrendedben a legelőrébb van. Vagyis azt kell csinálnod, hogy megnézed, van e elég pontod az elsőnek megjelölt szakra. Ha igen, akkor oda felvettek. Ha nem, akkor megnézed van e elég pontod a másodiknal megjelölt szakra. Ha igen, akkor oda felvettek. Ha nem, megnézed van e elég pontod a harmadiknak megjelölt szakra, stb
2014. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Előző jól írja, de annyi könnyítés hogy az hogy hova vettek fel ez e felviben a jelentkezések/pontszámok menüben látható egyből, az a szakot zölddel kiemelik neked.
2014. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Most nézem, nem is adtam meg mobilszámot O.o

De alul írják, hogy szükség van telszámra és email címre. Gondolom arra is elküldhetik az értesítést.

A következő hetekben nem biztos,hogy internet közelbe tudok lenni. Emiatt izgulok az értesítés miatt :/

2014. júl. 20. 13:52
 9/40 A kérdező kommentje:

BAJ VAN. Aki ebben tudna segíteni, légyszi magyarázza meg nekem.

A Dokumentumok pontban most vettem észre az érettségim-feldolgozva.

A középiskolai bizonyítvány (külföldi)-Elutasítva. mellé ezt írták :

"A 2014. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás során a beküldött dokumentum alapján tanulmányi pont nem számítható. Kérjük, nyújtsa be 2007/2008. tanévre szóló év végi középiskolai végbizonyítványát is."

Szóval hogy van ez? Én beküldtem lefényképezve minden oldalát eredeti és magyarra fordítva utolsó két évi bizonyítványaimnak.

Tehát ha erre kérnek, még van módom elküldeni nekik pl postai úton vagy bármi? Még van lehetőség rá?

Sokkba vagyok..

2014. júl. 20. 14:04
 10/40 anonim ***** válasza:

Dokumentum pótlásra nincs már lehetőséged.

Írjál a felvi ügyfészolinak hogy miért kell..egyéb lehetőséged nincs.

2014. júl. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!