Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jönni fog még a nyár folyamán...

Jönni fog még a nyár folyamán valamilyen levél attól az egyetemtől, ahova felvesznek?

Figyelt kérdés
Több kérdést is olvastam, de sok olyan válasz volt, hogy jön. De sok olyan válasz is volt, hogy nem lesz semmilyen levél.

2014. júl. 21. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
SMS-t kapsz 24-én, ezen felül semmit nem fogsz kapni.
2014. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
24-én megjön az sms, majd pár héttel rá egy kedves levél, amiben gratulálnak és üdvözölnek az egyetemen, valamint tudatják veled, hogy mikor lesz a beiratkozás és mit kell rá hozni. A levélhez nekem rögtön mellékeltek egy csekket, amit be kell fizetnem, ha szeretnék gólyatáborba menni. Kaptam mellé még információkat a kollégiumokról, diákhitelről.
2014. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Sztem egyetemfüggő, nekem tavaly e-mailt küldtek, postai úton nem kaptam levelet.
2014. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudom jól, hogy 24-én sms-t küldenek.

Olyan levélre gondoltam, mint amit a 2. válaszoló írt.

2014. júl. 21. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a jelentkezésemkor nem adtam meg mobilszámot, mert nem volt becsillagozva, h kötelező lenne, a tanárom is azt mondta, h nem szükséges megadni, csak e-mail címet adtam meg, viszont azt olvastam a felvi.hu-n, h csak SMS-ben küldenek értesítést, ilyenkor mi van? e-mailben csak fognak értesíteni vagy nem?
2014. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Dehogynem az egyetem fog küldeni levelet.

Azzal keverik hogy a felvi nem küldi a besorolási döntést el postán, de az egyetem az új hallgatóival felveszi a kapcsolatot levélben. Lasz egy egyetemi felvételi határozat, és egy tájékoztató neptun használatról..

2014. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve felvételiztem és a felvételi után kb 1 héttel kaptam levelet (gólyatábor, kollégiumok, egyetemről információk, térkép, stb).
2014. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Lasz egy egyetemi felvételi határozat, és egy tájékoztató neptun használatról.." - Szerintem maga a levél tartalma elég változó:D Főleg, hogy nálunk nem Neptun van...
2014. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nem értesítettek e-mailben, de én már jó rég felvételiztem. Ha tudod a pontjaid, figyeld a ponthatárt.


Amúgy olyan levelet / emailt fogsz kapni az egyetemtől, amit a 2. és a 3. válaszoló írt.

2014. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pontjaidat kiszámítja a felvi, ha tudod a ponthatárt majd már, akkor az alapján simán össze lehet nézni, illetve amint frissülnek az infók felvin, emlékeim szerint ott is kiírják téged hova vettek fel a jelölt helyek közül. Nyilván az sms sokkal könnyebb út.


Nálunk (4 éve) sms értesítés volt, majd kb másfél héttel kaptam egy levelet. Olyanok voltak benne, amit itt valaki említett. Két éve egy másik egyetemen a barátnőm is kapott levelet, de ha e-mailt küldenek szerintem az sem baj. A lényeg, hogy figyelj ezekre, szerintem kapni fogsz, de azért kövesd nyomon a suli honlapját pl. a friss infókról, hátha gólyáknak szólót is találsz.

2014. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!