Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Az irodalom a kedvenc tantárgyam,arra az órára mindig nagy örömmel és érdeklődéssel megyek be,viszont könyvtáros, és ehhez hasonlók nem szeretnék lenni.

Testnevelésből nagyon jó vagyok, szinte minden féle mozgásformát el tudok sajátítani,és élvezem is a mozgást.

Az informatikát is szeretem,és hamar megértem a programozás,és ehhez hasonlók lényegét, viszont az hosszú távon nagyon leszív,nem?



2014. júl. 22. 13:37
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, és van egy ECDL vizsgám, ha az számít.

16/L

2014. júl. 22. 13:41
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak az a munka szív le, ami nem érdekel, nem szívből csinálod.


Az informatikus szakma -- egy ismerősömből tudok kiindulni -- mindig megújuló, újdonságokat tartogató, érdekes szakma. Foglakozhatsz honlapfejlesztéssel, meg lehetsz rendszergazda, meg még sok mindent elsajátíthatsz: számítógépes design pl.


Ha akarsz, mehetsz testnevelés egyetemre, de ha nem tanár akarsz lenni, akkor más miatt nem nagyon érdemes, mert gondolom, nem vagy élsportóló és ilyen korban már nem is valószínű, hogy az leszel.


Ha érdekel az irodalom, akkor lehetsz magyar alapszakos, később pedig mehetsz irodalom- és kultúratudomány mesterszakra, akkor foglalkozhatsz intenzíven az irodalommal, ez esetben kutató leszel.

2014. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!