Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Én a zmne re szeretnék jelentk...

Én a zmne re szeretnék jelentkezni majd. Követelmény az alapszintű francia vagy angol nyelvizsga. Én középszinten érettségiztem angolból. Akkor is muszály az alapfokú nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Mert tudtommal a középszintű érettségi kicsit nehezebb mint az alpfukú nyelvizsga.
2010. júl. 23. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha alapszintű a követelmény, akkor értelemszerűen a közepet is elfogadják.
2010. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, hogy éppenséggel a középszintű érettségi nehezebb, mint az alapfokú nyelvvizsga DE

1) a középszintű érettségi nem nyelvvizsga

2) elvégre 20%-tól leérettségiznek, és ha 20%-ra csinálják az érettségit, akkor megnézném, hogy egy alapfokú nyelvvizsgával is elbánna-e az illető...


Szóval igen, kell nyelvvizsga.

2010. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vok, elnéztem a dolgokat, azt hittem középfokon van nyelvvizsgád. Akkor hülyeséget írtam, az a lényeg, hogy kell nyelvvizsga, de ha tudsz, inkább közepet tedd le, alapnak nincs sok értelme.
2010. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!