Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy alakulnak ki az ismeretsé...

Hogy alakulnak ki az ismeretségek a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van már millió gólyatáboros kérdés, engem konkrétan azoknak a tapasztalata érdekelne, akik úgy mentek egyetemi(!) gólyatáborba, hogy senkit sem ismertek előtte onnan. Szóval az odaérkezés után hogy kezdődött az egész? Csak úgy szóba áltatok valakikkel,vagy rögtön felsősöket kellett keresni, vagy a szobát, ahol a szállás van? Hogy indult be az egész ismerkedés?

2014. júl. 23. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt mentünk vonattal közösen. Már az indulás előtti gyülekezéskor szóba elegyedtem pár emberrel, teljesen általános dolgokról váltottunk pár szót. A legtöbben csak ott álltak arra várva, hogy történjen valami, látszott, hogy a legtöbben senkit nem ismernek és ilyenkor mindenki azon van, hogy megismerjen minél több embert, pont ezért könnyen lehet beszélgetést kezdeményezni. :)

Aztán a vonaton is könnyen lehetett ismerkedni. Alighogy leültem már piával kínáltak, ekkor már jött magától a beszélgetés, hülyéskedés. :D

Amikor odaértünk, akkor meg kellett keresni, hogy melyik csoportba tartozom. Nálunk kb 30 fős csoportok voltak, és volt vagy 10 csoport. :D Megtaláltam, hogy hol vagytok, felvettem a csapatpólót, odamentem azokhoz, akik szintén ilyen pólóban voltak.. közben kiderült, hogy melyik szobába vagyok beosztva, és ettől kezdve jobban a szobatársakkal voltam. :)

Amúgy rengeteg ismerkedős, hülyéskedés játék lesz, na meg a bulik. :)

Ne parázz. :)

2014. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a parázós fajta, csak egyszerűen nem bírom elképzelni, hogy robban ki az egész... a buli.. hogy kezdődik:) Mondjuk ez a vonatos sztori nem rossz, szerintem én is fogok találkozni ott 1-2 emberrel :) Köszi a választ hasznos volt, ilyesmiket várnák még! :-)
2014. júl. 23. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!